Електронні петиції

В Енергодарі незабаром відкриється оновлений ЦНАП

Дата публікації: 08.10.2019

   8 жовтня міський голова Павло Музика у супроводі заступників та начальника управління комунальної власності проконтролювали хід реконструкції приміщення на проспекті Будівельників, 22, де найближчим часом планується розмістити ЦНАП та сектор реєстрації. 
   Наразі роботи ведуться згідно з графіком. У приміщенні тривають внутрішні роботи з ремонту підлоги, стін, стелі тощо. Повністю завершено роботи з монтажу системи опалення, встановлено внутрішні перегородки. У Центрі буде створено комфортну зону очікування для відвідувачів та запроваджено чимало інших зручностей.
   Одним з пріоритетних завдань міська влада вважає створення належних умов для отримання громадянами адмінпослуг. Невдовзі енергодарська громада отримає сучасний комфортний центр, де надаватиметься більшість найнеобхідніших адміністративних послуг та матиме можливість їх отримувати, не покидаючи одного приміщення. 
   Нагадаємо, що Енергодар увійшов до переліку 150 громад України, які були відібрані для участі у програмі «U-LEAD з Європою» та може претендувати на інвестиційну підтримку для створення сучасного центру адміністративних послуг.