Назад
Електронні петиції

У листопаді отримають допомогу з депутатського Фонду 148 енергодарців

Дата публікації: 12.11.2018

     Минулого тижня відбулося чергове засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту та охорони здоров'я. Членами комісії розглянуто заяви від жителів міста щодо надання матеріальної допомоги на лікування.
    Відповідно до рішення комісії, за рахунок коштів депутатського Фонду невідкладної матеріальної допомоги фінансову допомогу отримають 148 громадян на загальну суму 630 тисяч гривень.
    Відповідно до Положення про депутатський Фонд матеріальної допомоги, затвердженого рішенням Енергодарської міської ради, розширено перелік умов для отримання допомоги на лікування. Відтепер допомога може надаватися як виняток за рішенням міської ради на підставі клопотання міського голови або депутата міської ради у разі, якщо потрібна передплата оперативного лікування вартістю понад 50 тисяч гривень.
     Крім того, встановлено порядок, за яким допомогу можуть отримувати родичі або опікун у разі, якщо особа за станом здоров’я не має змоги звернутися самостійно або не встигла отримати призначену адресну матеріальну допомогу у зв’язку зі смертю.