Назад
Електронні петиції

У енергодарських сумоісток - медалі міжнародного турніру

Дата публікації: 23.02.2021
   22 лютого в Луцьку відбувся Міжнародний турнір з сумо на Кубок Люберта. Енергодар на змаганнях представили вихованці школи боротьби.
За підсумками турніру в скарбничці нашої команди - три медалі. Дар'я Медвецька у ваговій категорії 60 кг стала срібною призеркою Кубка. У Христини Гавловської, що виступала у ваговій категорії 50 кг, - третє місце. Також бронзову медаль у ваговій категорії 85 кг завоювала Анна Фомицька із Заповітного.
Енергодарець Владислав Латишев, хоч і не став призером, але отримав відмінний досвід боротьби з сильними суперниками.
Вже сьогодні в Луцьку відкривається Чемпіонат України з сумо серед дорослих, і наші спортсмени також братимуть у ньому участь. Тож, побажаємо їм перемоги!
   Тренери енергодарських спортсменів - Станіслав Тілінін і Віктор Вардугін. Поїздка на турнір відбулася за рахунок коштів міського бюджету.