Назад
Електронні петиції

У Дитячої художньої школи з’явилася ще одна філія

Дата публікації: 19.10.2021
 
Цього року Енергодарська Дитяча художня школа отримала ще одне приміщення для проведення занять. 
У липні розпорядженням міського голови декілька приміщень 1-го поверху будівлі колишнього РАГС на проспекті Будівельників, 25б загальною площею 103,4 кв. м передано під розміщення нової філії художньої школи. 
Слід зазначити, що потреба у нових приміщеннях для художньої школи завжди на часі. Адже кількість дітей, які бажають здобути художню освіту, з кожним роком зростає. На сьогодні у закладі навчаються 500 учнів. Окрім головного приміщення школи, художні класи також розміщені у ЕБГ «Гармонія», ЕНВК №1, у філії на Набережній. 
Загалом це два кабінети (великий та малий), коридор, санвузол та технічне приміщення. Суттєвих ремонтних робіт у приміщеннях робити не довелось, адже всі вони перебувають у задовільному стані. Фахівцями виконано ряд технічних робіт, зокрема, з підключення комунікацій та електромереж. Зараз приміщення переобладнані під навчальні кабінети та готові приймати вихованців. 
Через посилення карантинних обмежень урочисте відкриття нової філії довелося відкласти. Однак після відновлення навчань у звичайному режимі юні художники зможуть навчатися у нових кабінетах. Всього тут зможуть займатися три групи у складі до 20 вихованців.