Електронні петиції

У 2019 році енергодарці будуть отримувати субсидії за новим механізмом

Дата публікації: 07.02.2019

   Наприкінці минулого року Кабінет Міністрів України схвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. 
   Усім отримувачам пільг і субсидій обов’язково потрібно у травні 2019 року подати Заяву на монетизацію і Декларацію про доходи до управління праці та соціального захисту населення міської ради та надати дозвіл на обробку персональних даних. Тим, хто звернеться за допомогою вперше у 2019 році, у травні вже не потрібно поновлювати документи. 
   Субсидія від держави надходитиме на персональний обліковий запис кожного громадянина в АТ “Державний ощадний банк України”. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг на підставі укладених договорів та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про розмір необхідної доплати. 
  За отриманням інформації щодо будь-яких питань, пов'язаних з призначенням житлової субсидії, одержувачі субсидії можуть звернутися до управління праці та соціального захисту населення міської ради: вул.Козацька, 17, телефон 4-47-65.