Назад
Електронні петиції

Талановиті та обдаровані діти Енергодара відвідали острів Хортицю

Дата публікації: 16.10.2018

    13 жовтня 2018 року, напередодні відзначення Дня Українського козацтва,  талановиті та обдаровані діти Енергодара відвідали з екскурсією місто Запоріжжя.
    Острів Хортиця, який заслужено носить звання одного з семи чудес України, найтіснішим чином пов'язана з історією запорізького козацтва, тому екскурсійна програма розпочалася саме з відвідування  Запорізької Січі. Діти були захоплені її красою і величчю. Школярі потрапили до ремісничого передмістя фортеці, у так званий Великий Кіш, де увазі відвідувачів були представлені традиційні козацькі курені, зимівники старших козаків та експозиція традиційних промислів і ремесел. В глибині передмістя знаходиться вхід всередину фортеці-січі, оточеної частоколом, та висока сторожова вежа, увінчана дзвоном. У центрі фортеці розташована церква Покрови Пресвятої Богородиці. Запорожці вважали її своєю заступницею, тому церква завжди була найголовнішою святинею в Січі. 
    Вид на Дніпрогес з острова також не залишив байдужими юних енергодарців. Школярі відвідали кінний театр, де були вражені вправними козацькими трюками і бездоганною акторською грою козаків.
    Подорож продовжилася вулицями міста. Учні побували на Алеї слави, прогулялися бульваром Шевченка до «Годинника закоханих».