Назад
Електронні петиції

Святкуємо Великдень вдома: енергодарців закликають не порушувати карантин під час свят

Дата публікації: 14.04.2020

   14 квітня у виконавчому комітеті міської ради відбулася чергова зустріч міського голови Павла Музики з представниками релігійних організацій, цього разу – за участю представників влади та духовенства Кам’янсько-Дніпровського району, а також правоохоронних органів. 
   Основна увага була приділена відзначенню у місті та районі Великодніх свят в умовах карантину. У зв’язку із загрозою поширення коронавірусу запроваджено ряд обмежень щодо проведення масових релігійних заходів. Богослужіння мають проводитись без присутності прихожан, за можливості їх необхідно перевести у режим онлайн-трансляцій. Масового освячення пасок також не буде, однак у торгових мережах та магазинах можна буде придбати вже освячену випічку. 
   Правоохоронці закликали голів конфесій провести широку інформаційну роботу серед парафіян щодо обов’язкового дотримання карантинних заходів. Окрім того, на період свят буде посилено пропускний режим при в’їзді до міста. Що стосується поминальних днів, було зауважено, що в Енергодарі міське кладовище 26 квітня буде зачинено, тому всіх жителів міста та району просять в ці дні залишатися вдома та дотримуватися карантину. 
    Енергодарців просять з порозумінням поставитися до тимчасових обмежень та не наражати себе та близьких на небезпеку.