Назад
Електронні петиції

Стерилізація собак, заміна освітлення, закупівлі реагентів: у виконкомі обговорили підсумки роботи КП за минулий тиждень

Дата публікації: 08.11.2021
8 листопада міський голова Дмитро Орлов провів чергову робочу нараду з керівниками комунальних підприємств міста. 
З 23 листопада КП «Тепловодоканал» починає проводити нарахування за тепло для населення за новими тарифами, затвердженими у серпні поточного року. Підприємством триває робота з переукладання договорів зі споживачами на надання послуг. Щодо виплати заробітної плати, працівники КП отримують її у повному обсязі та згідно з графіком. 
КП «Комунальні системи» спільно з ВП ЗАЕС та управлінням комунальної власності відпрацьовується проєкт заміни освітлення пішохідних переходів. Крім того, фахівцями цеху електромереж Запорізької АЕС проводяться роботи із заміни ліхтарів освітлення на нові LED-лампи на вулицях 3-6 мікрорайонів, мережі яких перебувають на балансі станції. На сьогодні замінені світильники на вул. Скіфській, Центральній та частково - на Курчатова. Наступним кроком стане освітлення  проспекту Будівельників, вул. Молодіжної та Набережної. 
З 3 листопада у місті триває вакцинація та стерилізація бездомних тварин. Роботи виконує ГО «ЗооКонтроль» під координуванням КП «ЦД «Промінь». Всього планується простерилізувати понад 160 тварин. 
Розпочато роботи щодо проведення закупівель протиожеледних реагентів для обробки доріг в зимовий період. Торги заплановано провести вже до кінця поточного тижня. На випадок погіршення погодних умов та ожеледі на складах підприємства в наявності у достатній кількості пісок для посипання вулиць. 
На поточному тижні у виконкомі відбудеться засідання робочої групи з розгляду фінансових планів комунальних підприємств, у ході якого керівники КП презентуватимуть бюджетні запити на 2022 рік.
На завершення засідання міський голова наголосив на необхідності вакцинації від COVID-19 працівників комунальних підприємств. Керівникам КП доручено активізувати інформаційно-роз’яснювальну кампанію в трудових колективах щодо переваг та необхідності вакцинації.