Назад
Електронні петиції

Старшокласники гімназії № 5 поспілкувалися з міським головою про розвиток навчального закладу та потреби молоді

Дата публікації: 25.11.2021

  24 листопада до міського голови Дмитра Орлова завітали учні 10-Б класу Енергодарської гімназії № 5 та їх класний керівник Лілія Сухолецька. Зустріч пройшла у форматі бліц-інтерв’ю, під час якого  говорили  про розвиток навчального закладу.
  У зв'язку зі зміною його  статусу та створенням гімназії №5, зараз у співпраці з батьками та учнями розробляється нова Стратегія розвитку закладу. Наразі триває етап вивчення та аналізу громадської думки щодо змін та нових підходів, яких потребує гімназія, перспектив та напрямків розвитку.
 Дмитро Олегович зокрема зазначив, що гімназія №5 славиться  своїм педагогічним колективом, завдяки роботі якого навчальний заклад протягом багатьох років утримує стабільно високу репутацію одного з найсильніших в області. Це зокрема підтверджується успіхами учнів гімназії на олімпіадах різного рівня,  в зовнішньому незалежному оцінюванні, популярному в Енергодарі конкурсі «Будь інженером» тощо. 
 Під час зустрічі з міським головою обговорили і необхідність взаємодії молоді з органами місцевого самоврядування, її можливі  найефективніші форми. Поспілкувалися на тему переваг та недоліків дистанційної форми навчання. Окреслили проєкти, що будуть реалізовані в місті протягом найближчих років, особливо таких, що цікавлять  передусім молодь. Наприклад, Дмитро Олегович зазначив, що вже в наступному році в Енергодарі розпочнеться реконструкція міського стадіону. У планах міської влади – перетворити цей об’єкт на сучасний та багатофункціональний стадіон, що дозволить проводити в Енергодарі чималий перелік спортивних змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів.
 Наостанок міський голова поцікавився особистими планами старшокласників на майбутнє доросле життя. Говорили про вибір професії, адже учні 10 класів вже повинні визначитися, куди саме будуть вступати після закінчення школи. Торкнулися теми успішної самореалізації молоді та перспективи їх повернення до рідного міста після навчання. Адже саме молодь буде розбудовувати й розвивати Енергодар у недалекому майбутньому.