Назад
Електронні петиції

Школи Енергодара готуються до відновлення навчального процесу у звичайному режимі

Дата публікації: 20.01.2021
   20 січня відбулася чергова оперативна нарада міського голови Дмитра Орлова з керівниками управління освіти та відділу культури міської ради. 
Управлінням освіти проводиться щоденний моніторинг стану захворюваності у навчальних закладах. З 2227 вихованців цього тижня відвідують дитсадки близько 1100. На карантин закрито чотири групи зі 127. Учні 1-11 класів продовжують навчатися дистанційно. 
Лікуються від коронавірусу 10 вихованців дитсадків, 10 учнів шкіл, 10 працівників ДНЗ та 5 вчителів шкіл. У зв’язку зі спадом рівня захворюваності після завершення загальнодержавного локдауну – з 25 січня – планується відновити навчальний процес для учнів 1-11 класів у звичайному режимі із дотриманням карантинних обмежень. До виходу з дистанційного навчання готуються і школи естетичного виховання – художня та музична. Роботу позашкільних закладів, а також гурткові заняття у МПК «Сучасник» попередньо планується відновити з 1 лютого. Питання про організацію роботи навчальних закладів буде розглянуто у п’ятницю, 22 січня, під час чергового засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням COVID-19.