Назад
Електронні петиції

Щорічна експедиція-практикум «Сім Бродів – 2018» знову зібрала своїх прихильників

Дата публікації: 09.10.2018

    5-8 жовтня 2018 року на території Іванівського лісництва відбулася V відкрита скаутська експедиція-практикум «Сім Бродів – 2018». Мета експедиції — розвиток скаутського руху в Запорізькій області, залучення учнівської молоді до туристсько-краєзнавчої діяльності, формування поваги до національних цінностей українського народу, любові до України та пропагування здорового способу життя. Організатором заходу виступив Енергодарський центр туризму, краєзнавства та спорту у співпраці із скаутською громадською організацією "Слідопит".
    6 жовтня, в рамках скаутського практикуму, відділом у справах сім’ї та молоді міської ради організовано екскурсію до Кам’янсько-Дніпровського районного історико-археологічного музею та до найбільшого мультикомплексного могильника Північного Причорномор'я Мамай-гори. Діти з Енергодара, Запоріжжя та Веселівського району мали можливість наочно ознайомитися із багатою історією рідного краю.
    Щорічна експедиція-практикум пройшла на високому рівні. Учасники практикуму здобули нові знання та вміння, знайшли нових друзів. Набуті навички сприятимуть розвитку творчих здібностей і нахилів дітей.