Електронні петиції

Рішення Енергодарської міської ради про передачу комунального майна на баланс КП «Тепловодоканал» визнано правомірним

Дата публікації: 11.04.2019

   Для формування матеріально-технічної бази, забезпечення функціонування та безперебійної роботи новоствореного КП «Тепловодоканал» Енергодарською міською радою 27 листопада 2018 року прийнято рішення про передачу комунального майна з балансу КП «Підприємство комунальної власності» на баланс КП «ТВК».
   Не погодившись із зазначеним рішенням, ДП “НАЕК “Енергоатом” в особі ВП “Запорізька АЕС” звернулося до суду із позовною заявою до Енергодарської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення Енергодарської міської ради від 27.11.2018 №3. 
   10 квітня 2019 року під час розгляду справи Господарським судом Запорізької області винесено рішення, яким у задоволенні позовних вимог ДП “НАЕК “Енергоатом” в особі ВП “Запорізька АЕС” відмовлено в повному обсязі. 
   Таким чином рішення Енергодарської міської ради №3 «Про передачу комунального майна з балансу комунального підприємства «Підприємство комунальної власності» Енергодарської міської ради на баланс комунального підприємства «Тепловодоканал» Енергодарської міської ради» є законним та чинним.