Назад
Електронні петиції

Розпорядження КЕРІВНИКА РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ №203 від 19.11.2021

Дата публікації: 19.11.2021

УКРАЇНА

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

КЕРІВНИКА РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

 

19.11.2021                                                                                                №203

Про відновлення регулярних перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах по місту Енергодар

 

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2021 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), у зв’язку з проведенням повного курсу вакцинації від COVID-19 працівникам суб’єктів господарювання, які здійснюють регулярні перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах по місту Енергодар

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 1. Відновити з 22.11.2021 регулярні перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах по місту Енергодар.

2. Відділ поліції №1 Василівського РУП ГУНП України в Запорізькій області спільно з Кам’янсько-Дніпровським районним управлінням головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, військовою частиною 3033 Національної гвардії України, управлінням комунальної власності Енергодарської міської ради посилити контроль за дотриманням протиепідемічних вимог під час здійснення пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах по місту Енергодар.

Термін виконання: на період карантину

3. Відділ інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Енергодарської міської ради розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації довести до населення міста усіма можливими засобами.

 

 

Керівник робіт з ліквідації

наслідків надзвичайної ситуації                                            Сергій ХОЛОД