Назад
Електронні петиції

РОЗПОРЯДЖЕННЯ КЕРІВНИКА РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ №192 ВІД 05.11.2021

Дата публікації: 05.11.2021

УКРАЇНА

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

КЕРІВНИКА РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

05.11.2021                                                                             №192

Про виконання заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

У зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території міста Енергодара, з метою оперативного вжиття заходів та на виконання ст.1, ст.29, ст.30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст.71, 75, 76 Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та від 17.02.2021 №104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», наказу Міністерства Внутрішніх справ України від 26.12.2014 №1406 «Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», заходів протокольного рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 04.11.2021 №33, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Керівникам підприємств, установ та організацій міста незалежно від форми власності та підпорядкування, в межах компетенції, забезпечити безумовне виконання на території міста обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктами 22, 3 та 35 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами та завдань, визначених протокольними рішеннями позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 04.11.2021 №33.

Термін виконання:

на період дії «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки

2. Комунальному некомерційному підприємству «Спеціалізована медико-санітарна частина» Енергодарської міської ради вжити невідкладних заходів щодо розгортання додаткової кількості ліжок для лікування хворих на СОVID-19 із забезпеченням їх медичним киснем відповідно до вимог Національної служби здоров’я України згідно з Переліком закладів охорони здоров’я Запорізької області з визначенням кількості ліжкового фонду для лікування хворих на гостру респіраторну хворобу СОVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CоV-2, затвердженого протоколом засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 04.11.2021 №33, що додається.

Термін виконання:

терміново

3. Відділу поліції №1 Василівського РУП ГУНП України в Запорізькій області спільно з Кам’янсько-Дніпровським районним управлінням головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, управлінням економіки Енергодарської міської ради, відділом інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Енергодарської міської ради забезпечити:

1) здійснення перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання незалежно від форм власності обмежувальних заходів, встановлених на період карантину (далі – перевірки), у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі – COVID-19);

Термін виконання:

на період встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки

2) максимальне залучення до здійснення зазначених перевірок засобів масової інформації;

Термін виконання:

на період проведення перевірок

3) за участю місцевих засобів масової інформації, у тому числі приватної форми власності, зокрема у соціальних мережах, широке висвітлення результатів перевірок;

Термін виконання:

не пізніше наступного дня коли здійснювалася перевірка

4. Управлінню економіки Енергодарської міської ради інформацію про результати проведених перевірок, передбачених пунктом 3 цього розпорядження, надавати Василівській райдержадміністрації (на електронні адреси: [email protected] та [email protected]) за формою «Результати перевірок», що додається.

При цьому звернути особливу увагу на те, що Офісом Президента України акцентована увага щодо врахування таких даних:

1) у звіті, що необхідно заповнити, мають бути посилання засобів масової інформації на перевірки. Якщо засоби масової інформації не знають про це, то процес вважається не налагодженим з вашої сторони;

2) засоби масової інформації, які беруть участь у перевірках, мають публікувати матеріали цього ж дня, у крайньому випадку – наступного. Якщо публікація буде здійснюватися пізніше – це вже не актуальна інформація.

Термін виконання:

виконання: щоденно, до 15.00, починаючи з 05.11.2021 на період встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки

5. Управлінню освіти Енергодарської міської ради у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації рекомендувати продовжити освітній процес для учнів 5-11 класів у закладах загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання.

Термін виконання:

з 08.11.2021 до окремого розпорядження

6. Виконавчому комітету Енергодарської міської ради, управлінню праці та соціального захисту населення Енергодарської міської ради, відділу надання адміністративних послуг Енергодарської міської ради рекомендувати здійснювати прийом відвідувачів в офісних приміщеннях на період карантину у зв’язку з поширення коронавірусної хвороби ( з дотриманням рекомендацій, передбачених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 №16.

Термін виконання:

на період карантину

7. Відділу інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Енергодарської міської ради розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації довести до населення міста усіма можливими засобами.

 

 

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації                                           Сергій ХОЛОД