Назад
Електронні петиції

ПРОТОКОЛ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ З ПРОТИДІЇ COVID-19 №46 ВІД 07.10.2021

Дата публікації: 07.10.2021

УКРАЇНА

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

Оперативний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації пов’язаної з виникненням на території Запорізької області гострої респіраторної хвороби COVID-19,

спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2


ПРОТОКОЛ №46

07.10.2021                                                                                                                м. Енергодар

Головував: 

Холод С.Ф.

- керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Присутні: члени оперативного штабу (за окремим списком), представники підприємств.

СЛУХАЛИ:

1. Про ситуацію, яка склалась на території міста Енергодара станом на 07.10.2021, пов’язану з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV2.

ДОПОВІДАЧ:

Шелаєв В.І.

– виконувач обов’язків директора комунального некомерційного підприємства «Спеціалізована медико-санітарна частина» Енергодарської міської ради;

Ганжа Г.В.

– директор комунального некомерційного підприємства «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Енергодарської міської ради

За результатом доповіді та з урахуванням обговорення

ШТАБ ВИРІШИВ:

1. Інформацію доповідачів взяти до відома.

Рішення оперативного штабу прийнято відкритим голосуванням одноголосно.

Пропозиції членів оперативного штабу враховані.

СЛУХАЛИ:

2. Про ситуацію, яка склалась на підприємствах ДТЕК «Запорізька ТЕС» та ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» станом на 07.10.2021, пов’язану з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

ДОПОВІДАЧІ:

Дрозд Д.Г.

– менеджер із взаємодії з місцевими органами влади ВП «Запорізька ТЕС» АТ «ДТЕК Дніпроенерго»

Ляхін Д.І.

– помічник генерального директора – начальник управління з питань аварійної готовності та реагування ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»

За результатом доповіді та з урахуванням обговорення

ШТАБ ВИРІШИВ:

  1. Інформацію доповідачів взяти до відома.

Рішення оперативного штабу прийнято відкритим голосуванням одноголосно

Пропозиції членів оперативного штабу враховані.

СЛУХАЛИ:

3. Про виконання заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

ДОПОВІДАЧ:

Холод С.Ф.

- керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

За результатом доповіді та з урахуванням обговорення

ШТАБ ВИРІШИВ:

1. Інформацію доповідача взяти до відома.

2. Відповідно до протокольного рішення чергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 06.10.2021 №27 та протокольного рішення позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Василівського району від 06.10.2021 №21 з 07.10.2021 на території м.Енергодар встановлюється «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

3. Керівникам підприємств, установ та організацій міста, незалежно від форми власності та підпорядкування, в межах компетенції забезпечити:

   1) безумовне виконання на території міста обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктами 22, 3  постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами);

   2) виконання додаткових обмежувальних заходів, зокрема заборону проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів (у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування), крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, проведення кваліфікаційного іспиту на право на зайняття нотаріальною діяльністю, тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації осіб, які мають намір виконувати функції державного реєстратора, атестації здобувачів у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту (включно з апробаційним проведенням єдиного державного кваліфікаційного іспиту) і тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів “Крок” (далі - атестація здобувачів), проведення заходів з оцінювання якості освіти (пробного зовнішнього незалежного оцінювання, зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробувань із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання тощо), проведення яких належить до завдань Українського центру оцінювання якості освіти та його регіональних підрозділів (далі - заходи з оцінювання якості освіти), проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів і за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних та протиепідемічних заходів і здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників. При цьому врахувати, що обмеження не застосовуються за умови наявності в усіх учасників (відвідувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу), негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу); або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Термін виконання: на період дії «помаранчевого» рівня    епідеміологічної небезпеки

4. Відокремленому підрозділу «Енергодарський міжміськрайонний відділ Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України», відділу охорони здоров’я Енергодарської міської ради продовжити проведення щоденної оцінки епідемічної ситуації щодо поширення СОVID-19 на території міста. У разі ускладнення епідемічної ситуації негайно про це інформувати міський штаб, керівництво облдержадміністрації.

Термін виконання: на період карантину

5. Відділу поліції №1 Василівського РУП ГУ НП України в Запорізькій області, Кам’янсько-Дніпровському районному управлінню головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, військовій частині 3033 Національної гвардії України посилити контроль за дотриманням протиепідемічних обмежень на території міста та забезпечити контроль виконання протиепідемічних вимог під час здійснення пасажирських перевезень.

Термін виконання: на період карантину

6. Кам’янсько-Дніпровському районному управлінню головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області посилити державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів суб’єктами підприємницької діяльності, у тому числі закладами громадського харчування (ресторанами, кафе, барами, закусочними, їдальнями, кафетеріями, буфетами тощо), ринками, закладами освіти, фізичної культури та спорту, ринками, закладами, що надають послуги з розміщення, об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів тощо.

Термін виконання: на період карантину

7. Комунальному некомерційному підприємству «Спеціалізована медико-санітарна частина» Енергодарської міської ради:

1) вжити невідкладних заходів щодо завершення ремонту в приймальному відділенні та забезпечити встановлення, використання діагностичного обладнання (комп’ютерний томограф, рентген-установок) для своєчасного та повного обстеження хворих на COVID-19;

                                                                              Термін виконання: до 20.10.2021

2) опрацювати питання щодо використання мобільних кисневих концентраторів, закуплених за бюджетні кошти, під час амбулаторного лікування хворих на COVID-19 з урахуванням протоколів лікування, затверджених МОЗ України.

                                                                              Термін виконання: на період карантину

3) вжити невідкладних заходів щодо розгортання у ковідному шпиталі при КНП «СМСЧ» міської ради додаткових 10 ліжок для лікування хворих на СОVID-19 з 100% забезпеченням їх медичним киснем та укладанням договорів з Національною службою здоров’я України.

                                                                              Термін виконання: негайно

8. Відділу охорони здоров’я Енергодарської міської ради інформувати про стан виконання пп.3 п.7 питання третього цього протоколу Департамент охорони здоров’я  Запорізької облдержадміністрації щопонеділка та щочетверга, а у разі необхідності – невідкладно та про стан  виконання пп.2, 3 п.7 питання третього цього протоколу відділ розвитку інфраструктури та цифрової трансформації Василівської райдержадміністрації до 10.00 год. щопонеділка та щочетверга, а у разі необхідності – невідкладно.

Рішення оперативного штабу прийнято відкритим голосуванням одноголосно

Пропозиції членів оперативного штабу враховані.

9. Відділу інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Енергодарської міської ради рішення оперативного штабу довести до населення міста усіма можливими засобами.

 

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації                                                            Сергій ХОЛОД