Назад
Електронні петиції

ПРОТОКОЛ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ З ПРОТИДІЇ COVID-19 №47 ВІД 17.10.2021

Дата публікації: 17.10.2021

УКРАЇНА

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

Оперативний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації пов’язаної з виникненням на території Запорізької області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2

 

ПРОТОКОЛ №47

17.10.2021                                                                                                               м. Енергодар

 

Головував: 

Холод С.Ф.

 

- керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

 

Присутні: члени оперативного штабу (за окремим списком), представники підприємств.

 

СЛУХАЛИ:

1. Про ситуацію, яка склалась на території міста Енергодара станом на 17.10.2021, пов’язану з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV2.

 

ДОПОВІДАЧ:

 

Шелаєв В.І.

– виконувач обов’язків директора комунального некомерційного підприємства «Спеціалізована медико-санітарна частина» Енергодарської міської ради;

Ганжа Г.В.

– директор комунального некомерційного підприємства «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Енергодарської міської ради

 

 

За результатом доповіді та з урахуванням обговорення

 

ШТАБ ВИРІШИВ:

1. Інформацію доповідачів взяти до відома.

 

Рішення оперативного штабу прийнято відкритим голосуванням одноголосно.

Пропозиції членів оперативного штабу враховані.

 

СЛУХАЛИ:

2. Про ситуацію, яка склалась на підприємствах ДТЕК «Запорізька ТЕС» та ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» станом на 17.10.2021, пов’язану з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

 

ДОПОВІДАЧІ:

 

Дрозд Д.Г.

– менеджер із взаємодії з місцевими органами влади ВП «Запорізька ТЕС» АТ «ДТЕК Дніпроенерго»

Ляхін Д.І.

– помічник генерального директора – начальник управління з питань аварійної готовності та реагування ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»

 

За результатом доповіді та з урахуванням обговорення

 

ШТАБ ВИРІШИВ:

  1. Інформацію доповідачів взяти до відома.

 

Рішення оперативного штабу прийнято відкритим голосуванням одноголосно

Пропозиції членів оперативного штабу враховані.

 

СЛУХАЛИ:

3. Про виконання заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом
SARS-CoV-2.

 

 

ДОПОВІДАЧ:

 

Холод С.Ф.

- керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

 

       

 

За результатом доповіді та з урахуванням обговорення

ШТАБ ВИРІШИВ:

            1. Інформацію доповідача взяти до відома.

           2. Відповідно до протокольного рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області (в режимі онлайн-засідання) від 15.10.2021 №30 з 18.10.2021 на території м.Енергодар встановити «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

           Обмеження, передбачені підпунктами 1-7, 9, 14 та 16 пункту 35 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, з урахуванням змін внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2021 р. №1066 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236»)  не застосовуються за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу, ринку) негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку), або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

3. Керівникам підприємств, установ та організацій міста, незалежно від форми власності та підпорядкування, в межах компетенції забезпечити безумовне виконання на території міста обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктами 3 та 35 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, з урахуванням змін внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2021 р. №1066 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236»).

 

                                                                                   Термін виконання: на період дії  «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки

 

4. Відокремленому підрозділу «Енергодарський міжміськрайонний відділ Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України», відділу охорони здоров’я Енергодарської міської ради продовжити проведення щоденної оцінки епідемічної ситуації щодо поширення СОVID-19 у розрізі міста. У разі ускладнення епідемічної ситуації негайно про це інформувати керівництво Запорізької облдержадміністрації та Василівської райдержадміністрації.

 

                                                                         Термін виконання: на період карантину

 

5. Відділу поліції №1 Василівського РУП ГУ НП України в Запорізькій області, Кам’янсько-Дніпровському районному управлінню головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, військовій частині 3033 Національної гвардії України посилити контроль за дотриманням протиепідемічних обмежень на території міста та забезпечити контроль виконання протиепідемічних вимог під час здійснення пасажирських перевезень.

Термін виконання: на період карантину

 

6. Кам’янсько-Дніпровському районному управлінню головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області посилити державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів суб’єктами підприємницької діяльності, у тому числі закладами громадського харчування (ресторанами, кафе, барами, закусочними, їдальнями, кафетеріями, буфетами тощо), ринками, закладами освіти, фізичної культури та спорту, ринками, закладами, що надають послуги з розміщення, об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів тощо.

 

Термін виконання: на період карантину

 

7. Комунальному некомерційному підприємству «Спеціалізована медико-санітарна частина» Енергодарської міської ради вжити невідкладних заходів щодо розгортання додаткової кількості ліжок для лікування хворих на СОVID-19 з забезпеченням їх медичним киснем відповідно до вимог Національною службою здоров’я України. 

                                                                         Термін виконання: негайно

 

8. Комунальному некомерційному підприємству «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Енергодарської міської ради та комунальному некомерційному підприємству «Спеціалізована медико-санітарна частина» Енергодарської міської ради продовжити роботу щодо використання мобільних кисневих концентраторів, закуплених за бюджетні кошти, під час амбулаторного лікування хворих на COVID-19 з урахуванням протоколів лікування, затверджених МОЗ України.          

              Термін виконання: на період карантину

 

9. Управлінню комунальної власності Енергодарської міської ради:

1) опрацювати питання щодо проведення вакцинації водіїв регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів транспортом внутрішнього сполучення, організації перевезень та належного дотримання протиепідемічних вимог на транспорті.

2) забезпечити щотижневе надання інформації Василівській райдержадміністрації у розрізі міста - організаторів перевезень.

                                                          Термін виконання: до 18.10.2021

 

10. Управлінню освіти Енергодарської міської ради заборонити з 18.10.2021, до окремого розпорядження, роботу суб’єктів господарювання, які орендують приміщення в закладах освіти, окрім оренди приміщень харчоблоків закладів загальної середньої освіти.

 

11. Відділу інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Енергодарської міської ради рішення оперативного штабу довести до населення міста усіма можливими засобами.

 

 

Керівник робіт з ліквідації 

наслідків надзвичайної ситуації                                                            Сергій ХОЛОД