Назад
Електронні петиції

Про додаткові протиепідемічні заходи на території міста Енергодара

Дата публікації: 03.04.2020

УКРАЇНА

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

КЕРІВНИКА РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

 

03.04.2020  №5

 

Про додаткові протиепідемічні заходи на території міста Енергодар у  зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

З метою ліквідації надзвичайної ситуації пов’язаної з виникненням на території Запорізької області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARC-CoV-2 та на виконання ст. 71, 75, 76 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 №11, рішення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, який призначений на підставі рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 26.03.2020 №86 «Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», з метою вчасної ліквідації надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

1. Керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності та підпорядкування забезпечити неухильне виконання постанов Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», від 16 березня 2020 р. № 240 «Про запобігання поширенню на атомних електростанціях України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

 

2. З метою унеможливлення поширення коронавірусної хвороби, зважаючи на щоденне зростання кількості хворих на COVID-19 в Україні більше ніж на 10%, додатково до 24 квітня 2020 року на території міста заборонити:

– перебування осіб в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора (робочі місця, магазини, торгівельні центри, ринки, зупинки громадського транспорту тощо);

– переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;

– перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу повнолітніх;

– відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;

– відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

– проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

 

  Термін виконання – терміново

 

  1. Управлінню економіки Енергодарської міської ради разом з головним розпорядником коштів виконавчим комітетом Енергодарської міської ради (в особі управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Енергодарської міської ради) опрацювати питання та підготувати пакет документів на засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради щодо виділення додаткових коштів з резервного фонду міського бюджету в розмірі 600 тисяч гривень для придбання засобів індивідуального захисту з урахуванням їх доставки для територіальних виконавчих органів влади, бюджетних установ, органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств міста.

                                                                                                           

                                                                                                            Термін виконання - терміново

 

  1. Управлінню фінансів Енергодарської міської ради разом з головними розпорядниками коштів відкоригувати міський бюджет щодо збільшення резервного фонду міста Енергодара, формування резервного фонду для опорної лікарні за потребою (місто Дніпрорудне), та для потреб лікувальних закладів міста Енергодара.

 

                                                                                                            Термін виконання - терміново

 

  1. Відділу охорони здоров’я Енергодарської міської ради забезпечити щоденний моніторинг, з наданням письмової інформації  керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, щодо матеріального забезпечення лікувальних закладів міста (засобами індивідуального захисту, медикаментами, медичними інструментами тощо).

 

                                                                                                            Термін виконання – постійно

 

  1. Управлінню комунальної власності Енергодарської міської ради разом з комунальними підприємствами міста організувати щоденний контроль за наданням комунальних послуг, максимально унеможливити зрив надання комунальних послуг. Звернутись до жителів міста та підприємств про своєчасну оплату комунальних послуг.

 

                                                                                                            Термін виконання – терміново

 

  1. Управлінню соціального захисту населення Енергодарської міської ради разом з

Енергодарським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді опрацювати питання щодо надання допомоги в оплаті комунальних послуг людям похилого віку, особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам.

                                                                                                            Термін виконання – терміново

 

  1. Управлінню економіки Енергодарської міської ради разом з надавачами послуг

(торгівля) взяти під особливий контроль виконання постанови головного державного санітарного лікаря України №5 від 30.03.2020 року.

                                                                                                            Термін виконання – постійно

 

  1. Управлінню соціального захисту населення Енергодарської міської ради разом з

управлінням економіки Енергодарської міської ради опрацювати можливу необхідність в наданні продуктових наборів для осіб з обмеженими можливостями та малозабезпеченим громадянам.

                                                                                                            Термін виконання - терміново

 

  1. Енергодарському відділення поліції ГУ НП в Запорізькій області посилити

контроль за громадянами які повернулися з-за кордону та знаходяться на самоізоляції. Прийняти до відому інформацію заступника начальника поліції енергодарського відділення Пономарчука  С.К. про організацію перевірки наявності осіб на самоізоляції дистанційно.

 

  Термін виконання - постійно

 

  1. Дозволити роботу закладам з надання ритуальних послуг при умові дотримання всіх санітарно-епідемічних заходів.

 

 

Керівник робіт з ліквідації

наслідків надзвичайної ситуації                                                                                                                               Ігор КУРДЯ