Назад
Електронні петиції

Порушників адміністративного законодавства притягнуто до відповідальності

Дата публікації: 10.04.2019

    9 квітня 2019 року відбулося чергове засідання адміністративної комісії, у ході якого розглянуто 7 протоколів. Два з них стосувалися завідомо неправдивого виклика поліції (стаття 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб»).
    Під час засідання розглянуто 2 протоколи про порушення правил благоустрою території міста Енергодара в частині паркування автотранспорту. Неправильне паркування в Енергодарі є одним з найбільш поширених адміністративних порушень: деякі водії не дотримуються правил паркування автомобілів, залишаючи їх на зелених зонах, із заїздом на бордюр або тротуар прибудинкової території. Таке правопорушення підпадає під санкції статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»). Це правопорушення тягне за собою накладання штрафу на громадян у розмірі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.), на посадових осіб та суб'єктів підприємницької діяльності - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів (від 850 до 1700 грн.).
    Також комісією розглянуто матеріали, які стосувалися порушення правил тиші, правил тримання собак і котів та зайняття проституцією. За результатами розгляду матеріалів енергодарців, які вчинили адміністративні правопорушення, притягнуто до відповідальності у вигляді штрафів.