Назад
Електронні петиції

Погашена заборгованість по заробітній платі працівникам КП «Тепловодоканал»

Дата публікації: 25.10.2021
  25 жовтня міський голова Дмитро Орлов провів чергову робочу нараду з керівниками комунальних підприємств міста.  
Основна увага була приділена нагальному питанню опалення міста. За інформацією КП «Тепловодоканал», на сьогодні теплоносій подано практично до всіх житлових будинків та соціальних об’єктів міста.   Заклади освіти, культури, медицини підключені до опалення. До всіх будинків міста також подано теплоносій, втім, за деякими адресами ще тривають ремонтні роботи. В районі вул. Козацької, 26 працівниками «ТВК» сьогодні проводяться роботи із заміни трубопроводу. Аналогічний обсяг робіт виконано в районі буд. №14 на Воїнів-Інтернаціоналістів. На Молодіжній, 29 триває ремонт теплового вузла. На б. Юності, 5 та Козацькій, №17А (корп.3) виконано роботи з усунення свищів на трубопроводах. 
Щодо заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємства, то, як повідомив директор КП «ТВК» Олександр Кир’яненко, на сьогодні вона погашена у повному обсязі. 
КП «ЦД «Промінь» виконуються роботи з продувки та консервації поливопроводу на Алеї троянд. До середини поточного тижня їх планується повністю завершити. 
Керівництву КП доручено прискорити роботу щодо організації та проведення закупівель протиожеледних матеріалів для посипання доріг та вулиць міста взимку.  
   КП «Комунальні системи» виконано ремонт освітлення на вулиці Придніпровській. Спеціалістами підприємства проводяться поточні і планові роботи на ЗТП. 
У зв’язку з визнанням конкурсу на вивіз твердих побутових відходів таким, що не відбувся, подовжено дію договору з КП «Чисте місто» на виконання цього виду послуг до 1 січня 2022 року. У подальшому конкурс буде оголошено повторно. 
Увагу під час засідання було приділено і стану вакцинації від COVID-19 на комунальних підприємствах. Рівень захворюваності, випадків госпіталізації та смерті від ускладнень хвороби серед енергодарців продовжує зростати.  Мобільними бригадами щотижня проводиться виїзна вакцинація на підприємствах та установах міста. Минулого тижня медиками було проведено щеплення працівників КП «ТВК» за місцем роботи. Керівникам всіх КП доручено максимально активізувати інформаційно-роз’яснювальну кампанію в трудових колективах щодо переваг та необхідності вакцинації.