Електронні петиції

Питання безпеки в освітніх закладах Енергодара на особистому контролі міського голови

Дата публікації: 27.09.2019

    27 вересня міський голова Павло Музика, за участю представників правоохоронних органів, управління освіти провів робочу нараду з питання безпеки у загальноосвітніх навчальних закладах міста.
   Приводом для реагування став випадок, який трапився 25 вересня у ЕЗОШ №2. Правоохоронець доповів міському голові, що особа, яка вела себе неадекватно на подвір’ї школи, не знаходилася ні в алкогольному, а ні в наркотичному сп’янінні. Саме такий медичний висновок було надано за результатами проведених досліджень. Особа буде притягнута до відповідальності за порушення правил поведінки у громадських місцях.
    У ході наради обговорено ряд заходів з підвищення безпеки юних енергодарців під час перебування їх у закладах освіти. Було запропоновано у міських школах встановити тривожні кнопки, які забезпечать швидке реагування поліції. Наразі такі кнопки є лише у 4 закладах освіти. Крім того необхідно встановити навколо шкіл огорожу та зовнішнє відеоспостереження тощо. Лише проведення комплексних заходів дозволить унеможливити подібні випадки та забезпечить безпеку дітей у закладах освіти.
    За результатами наради буде підготовлено відповідне розпорядження міського голови.