Назад
Електронні петиції

Перший заступник міського голови Іван Самойдюк відповів на запитання громадян під час «прямої» лінії

Дата публікації: 23.02.2021

   Всього на «пряму лінію» звернулися чотири особи, які порушили 6 проблемних питань. Три з них стосувалися налагодження роботи системи опалення у житлових будинках. Всі ці звернення будуть передані на опрацювання постійно діючою комісією з контролю за підготовкою та проходженням осінньо-зимового періоду у місті Енергодарі. Таку комісію було утворено відповідним розпорядженням міського голови з метою забезпечення належної підготовки об’єктів та мереж установ та підприємств всіх форм власності до роботи в опалювальні періоди.
  У ході «прямої лінії» надійшло звернення щодо так званих «подвійних» платіжок за обслуговування будинку – від керуючих компаній «Місто для людей Енергодар» та «ЕМОС». Аналогічне питання на адресу міської влади надійшло і раніше - під час «прямої лінії» міського голови 19 лютого. Для його вирішення управлінню комунальної власності доручено організувати робочу нараду за участю представників обох управителів. 
  Ще одне звернення стосувалося необхідності проведення ремонту частини покрівлі багатоповерхового будинку. Наразі даний будинок обслуговується ТОВ «МДЛ Енергодар», яка і зобов’язана виконати поточний ремонт. Але, як повідомила заявниця, жителями будинку запущено процес створення ОСББ. Відповідно, після реєстрації об’єднання його жителі зможуть скористатися Програмою фінансування енергомодернізації житла в багатоквартирних будинках з ОСББ.