Назад
Електронні петиції

Підприємці зможуть отримати по 6 тисяч гривень з міського бюджету, а школа боксу – капітальний ремонт

Дата публікації: 23.07.2021
     22 липня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.
Одне з питань стосувалося затвердження Порядку надання у 2021 році допомоги з міського бюджету застрахованим особам на період обмежувальних заходів, пов’язаних з COVID-19. Документ визначає механізм використання коштів бюджету для надання допомоги підприємцям, які не мали можливості працювати в період карантину через запроваджені обмежувальні заходи та у зв’язку з цим понесли збитки. 
     Допомога надається найманим працівникам суб’єкта господарювання або фізичним особам-підприємцям, які отримали у 2021 році допомогу з державного бюджету в розмірі 8000 гривень та мають реєстрацію місця проживання на території Енергодара. Їм пропонується виплатити з міського бюджету по 6000 грн. 
Для призначення такої допомоги підприємцям та їхнім працівникам необхідно буде звернутися до Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» (просп. Будівельників, 22) для подання заяви. До заяви необхідно надати копію паспорта громадянина України, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків та  реквізити рахунку, відкритого в АТ «Державний ощадний банк України». При собі також необхідно мати оригінали документів. На підставі цих заяв управлінням економіки міської ради будуть сформовані реєстри застрахованих осіб. Ці реєстри будуть виноситися на розгляд виконавчого комітету для затвердження, після чого передаватися до «Ощадбанку» для перерахування коштів.
Прийом документів триватиме протягом двох місяців - з 1 серпня по 30 вересня 2021 року. Цього часу достатньо, аби встигнути прийняти заяви від усіх, хто підпадає під зазначену категорію. У зв’язку з цим енергодарів просять уникати черг та масових скупчень у перші дні прийому.  
Графік роботи ЦНАП «Єдиний офіс»: пн, ср, пт – 08.00 до 15.00, вт, чт – 08.00-20.00 (без обідньої перерви). 
За додатковою інформацією енергодарці можуть звернутися до відділу розвитку підприємницької діяльності управління економіки міської ради за телефоном 6-55-27. 
Ще одне питання стосувалося погодження змін до програми розвитку боксу в Енергодарі на 2019-2023 роки. Зокрема, пропонується виділити додаткові кошти у розмірі 370 тисяч гривень на проведення технічного обстеження будівлі ДЮСШ з боксу ім. В. Манзулі для здійснення її подальшої реконструкції, коригування ПКД та проведення експертизи. 
Іван Гнатович повідомив, що проєкт капітального ремонту школи боксу існує з 2016 року, однак є потреба в його ревізії та актуалізації. А для цього необхідно здійснити повне обстеження будівлі закладу та відкоригувати проєктно-кошторисну документацію. Необхідність у внесенні цього питання на позачергове засідання виконкому обґрунтована можливістю отримати фінансування на цей проєкт з Державного фонду соціального-економічного розвитку. Крім того, надати фінансову підтримку у проведенні ремонтних робіт висловили готовність керівництво профспілкового комітету ЗАЕС та ДТЕК Запорізької ТЕС. 
Одноголосно члени виконкому підтримали дане рішення.