Назад
Електронні петиції

Під час суботника в Енергодарі висадили близько 300 молодих дерев

Дата публікації: 09.10.2021
 
Зранку суботи, 9 жовтня, близько сотні енергодарців вийшли на загальноміський суботник. До заходу долучилися представники міської влади та містоутворюючих підприємств, депутати, працівники виконавчого комітету та комунальних служб.
У зв'язку из запровадженням в Енергодарі «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки захід пройшов із дотриманням карантинних обмежень. 
Під час суботника проведено благоустрій закріплених територій, прибрано вулиці та узбіччя, висаджено молоді дерева і кущі. Слід зазначити, що роботи з прибирання проводилися протягом всього тижня: комунальники щоденно збирали та вивозили сухе листя, очищали дороги та зупинки від сміття і піску, прополювали та підживлювали зелені насадження.
Рослини, які висаджено цього дня, були передані місту від ВП «Запорізька АЕС» та меценатів. Загалом це близько 300 дерев та 30 кущів. Силами працівників КП «ЦД «Промінь» вздовж вулиці Скіфської висаджено 173 айланта. 54 дубки з'явилися на вулиці Козацькій - від магазина «Чайка» до повороту на Скіфську. Їх висадили співробітники управління комунальної власності. 50 нових кленів відтепер прикрашатимуть вулицю Курчатова - від перехрестя з Молодіжною до виїзду з міста. Цілу низку молодих рослин висадили працівники виконкому, Запорізької АЕС та Запорізької ТЕС в районі міського скверу та на придорожніх газонах вулиці Курчатова. Тут з'явилися 10 туй, 10 горобин, по 10 кущів повзучого ялівця, форзицій та барбарису, а також одна верба.
Аби всі рослини прижилися належним чином, працівники КП «ЦД «Промінь» поливатимуть саджанці до перших заморозків. За цей час вони встигнуть вкоренитися, після чого їх буде підгорнуто та утеплено. Навесні комунальники повторно підгодують насадження добривами та поливатимуть за графіком.