Назад
Електронні петиції

ОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ СТАНОМ НА 16.00

Дата публікації: 20.07.2021

     Станом на 16.00 20 липня до електропостачання підключено більшість будинків 1-2 мікрорайонів, які з вчорашнього вечора залишалися без світла.

       Аварійна бригада КП «Комунальні системи» протягом майже доби працює над відновленням живлення до споживачів. Поступове підключення будинків розпочалося вже з опівночі та триває протягом дня. Щиро вдячні працівникам КП «Комунальні системи» за професіоналізм та відповідальність, злагоджену роботу в умовах надзвичайного напруження!

       На даний час продовжуються відновлювальні роботи на ЗТП-3 і ЗТП-4. Без електропостачання ще залишаються будинки на бульварі Юності, 1, 3, 5, на вулиці Молодіжній, 9, проспекті Будівельників, 2, 4, 6, 10, 12, 16, 18. Після завершення ремонтних робіт та проведення випробувань стане можливо розпочати підключення електропостачання за вказаними адресами.

       На жаль, через вкрай зношений стан електромереж 1 та 2 мікрорайонів і високі температурні показники повітря, на сьогодні неможливо виключити можливість повторного знеструмлення будинків, особливо в умовах відсутності газопостачання. Нагадуємо, що вже завтра, 21 липня, працівниками газової служби розпочнуться роботи з відновлення подачі газу до будинків.

       У зв’язку з цим, на період відсутності газопостачання наполегливо просимо мешканців 1-2 мікрорайонів з 16:30 до 21:00 не використовувати ОДНОЧАСНО велику кількість електроприладів, адже це може спричинити перенавантаження на мережі та як наслідок – знеструмлення житлового фонду. 

         Просимо всіх з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.