Електронні петиції

Об’єкти тепло- та водопостачання, теплового господарства управління освіти та відділу культури на 100% готові до опалювального сезону

Дата публікації: 20.09.2019

    Заслухавши інформацію про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 25.04.2019 №99 «Про підсумки проведення опалювального сезону 2018-2019 років у місті та план заходів щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років», члени виконавчого комітету вирішили у строк до 20 вересня власникам теплових господарств завершити роботу з підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років відповідно до затверджених планів-графіків. Всім керівникам комунальних підприємств міста, ТОВ «Місто для людей Енергодар» до 1 листопада забезпечити готовність спеціальної техніки та створити необхідний матеріально-технічний резерв. ТОВ «Місто для людей Енергодар» завершити роботу з підготовки житлового фонду міста до осінньо-зимового періоду у встановлені строки. Для цього ТОВ «МДЛ Енергодар» залучені додаткові кошти.
    Підготовка об’єктів тепло- та водопостачання міста, теплового господарства управління освіти та відділу культури до опалювального сезону виконано на 100%, свердловини теж знаходяться у стовідсотковій готовності.