Електронні петиції

Нові майданчики, дитяча філармонія та боксерське шоу: що енергодарці запропонували на громадський бюджет

Дата публікації: 10.07.2019
    В Енергодарі незабаром розпочнеться етап голосування за кращі проекти громадського бюджету. 
   Загалом, для участі у конкурсі надійшло 63 проекти (минулого року – 37). З них 19 – великі, вартістю до 1 млн.грн. Серед таких – створення спортивного комплексу, реконструкція футбольного поля на вулиці Козацькій, придбання сучасного медичного обладнання для гінекологічного відділення СМСЧ, облаштування літньої сцени для проведення масових заходів, створення шкільного простору під відкритим небом, запровадження підземного збору і сортування сміття. 
   Традиційно більшість проектів стосуються благоустрою та поліпшення житлових умов: облаштування спортивних та дитячих майданчиків, тротуарів, ремонту освітлення, придбання обладнання для прибирання міського пляжу, встановлення лавок та закритих пісочниць, ремонту міжпанельних швів, утеплення вікон, встановлення відеоспостереження у подвір’ях та на території ДНЗ.
Також енергодарці пропонують відреставрувати пам’ятник Тарасу Шевченку, створити притулок для тварин, провести ремонт у бібліотеці ЕНВК №5, організувати в Енергодарі національне боксерське шоу «Чоловіки в рингу». На базі дитячої музичної школи пропонується втілити одразу два проекти – створення класу музично-теоретичних дисциплін та дитячої філармонії. Окрім того, серед проектів – створення на базі ЦДЮТ робототехнічного центру, облаштування спортзалу для занять хортингом, створення муралу на честь заслуженого тренера України Володимира Манзулі. 
Ознайомитися з проектами можна на ІТ-платформі «Громадський проект».
   Віддати голоси за кращі проекти енергодарці зможуть з 1 до 15 вересня.