Назад
Електронні петиції

НАЕК «Енергоатом» вже отримала ліцензію на виробництво медичного кисню

Дата публікації: 06.04.2021

  5 квітня делегація ДП «НАЕК «Енергоатом», яку очолив т.в.о. президента Компанії Петро Котін, відвідала Запорізьку АЕС з робочим візитом. Участь у нараді з керівниками та фахівцями атомної електростанції, присвяченій обговоренню нагальних завдань та перспектив розвитку енергетичної галузі, взяв і міський голова Енергодара Дмитро Орлов. 
  Цього дня представники Дирекції «НАЕК «Енергоатом», НКРЕП та НЕК «Укренерго» побували на центральному щиті керування, в диспетчерському центрі начальників зміни станції, на першому і другому  енергоблоках Запорізької АЕС та на азотно-кисневій станції. Нагадаємо, що саме тут вироблятиметься медичний кисень для українських лікарень. В часи пандемії COVID-19 наші енергетики готові прийти на допомогу лікарям та їх пацієнтам, які потребують кисневої підтримки.
  За словами Петра Котіна, НАЕК вже отримала ліцензію на виробництво медичного кисню. Для повноцінного запуску виробництва залишається тільки отримати висновок Державного експертного центру МОЗ та зареєструвати лікарській засіб «медичний кисень». Всі необхідні для цього документи Компанія передала до Міністерства.


Фото Андрія Черненко