Назад
Електронні петиції

Національна поліція інформує про злочини та правопорушення, скоєні у жовтні в Енергодарі

Дата публікації: 12.10.2021
  З 1 по 10 жовтня  на спецлінію «102» відділу поліції № 1 Василівського РУП  надійшло 272 заяви та повідомлення про правопорушення, з  яких 26 відносяться до категорії кримінальних. 
  З числа зареєстрованих: 5 крадіжок особистого майна, 8 злочинів  у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та їх аналогів,   1 грабіж чужого майна. Особи, що скоїли ці злочини,  встановлені. За всіма  правопорушеннями проводиться досудове розслідування.
  Відділом поліції виявлено 119 адміністративних правопорушень. На винних осіб складено адміністративні протоколи за порушення правил щодо карантину людей (21 протокол); перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд  на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху  (20); керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного наркотичного чи ін. сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції  (4); розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях, або поява у громадських місцях у п’яному вигляді ( 20); інші адміністративні правопорушення  (54).
  Одним з основних завдань працівників поліції у протидії домашньому насильству є роз’яснення громадянам того, що приховування подібних фактів є помилкою і робить можливим скоєння тяжких злочинів у майбутньому.
  Працівники поліції не тільки здійснювали реагування на заяви та повідомлення про правопорушення, але й проводили превентивну роботу по збереженню громадського порядку і запобіганню поширення короновірусної інфекції на території м. Енергодар.