Назад
Електронні петиції

На засіданні виконкому погодили коригування до програми розвитку ЖКГ

Дата публікації: 14.03.2019
      14 березня 2019 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. 
До порядку денного було внесено питання про погодження проекту змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об’єктів благоустрою, дорожнього господарства міста Енергодара на 2019-2021 роки. 
    Змінами передбачено виділення додаткових коштів для проведення капітального ремонту 40 ліфтів, розробки ПКД та проведення експертизи проектів капітального ремонту 9 ліфтів, встановлення системи диспетчеризації у 182 житлових будинках, проведення технічної інвентаризації з виготовленням технічних паспортів на неприватизовані житлові квартири та нежитлові приміщення у 9 житлових будинків. 
    Коригуваннями до програми передбачено 3,4 млн.грн. для проведення капітального ремонт чотирьох покрівель - на Лісовій, 3, (1,2) Козацькій, 5 (1, 2, 3), Юності, 4, Юності, 7. Саме на ці адреси вже розроблені проекти та пройдено експертизи. Окрім того, до коригувань включено витрати на проведення експертиз ПКД на ремонт покрівель 32 житлових будинків. 
    Питання про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства планується розглянуто додатково на черговій сесії, яка відбудеться у п'ятницю, 15 березня.