Назад
Електронні петиції

На засіданні Ради оборони обговорено питання щодо координації дій на період воєнного стану

Дата публікації: 29.11.2018

   29 листопада 2018 року міський голова Павло Музика провів засідання Ради оборони міста Енергодара.
   Напередодні оновлений склад Ради було затверджено рішенням Енергодарської міської ради. До його складу увійшли представники міської влади, правоохоронних структур, містоутворюючих підприємств, командири військових частин.
   Основне питання порядку денного стосувалося посилення контролю за безпекою та охороною порядку у місті у зв'язку із введенням з 28 листопада 2018 року на території Запорізької області і ще дев'яти областей України воєнного стану.
   Павло Музика повідомив, що на сьогоднішній день обмежень у проведенні масових культурно-мистецьких заходів в Енергодарі не заплановано. Правоохоронні органи переведені на посилений режим несення служби, у зв'язку з чим буде збільшено кількість поліцейських патрулів. Жителям міста рекомендують завжди мати при собі документи, що засвідчують особу.
   Запровадження комендантської години і заходи щодо конфіскації автотранспорту та іншої власності для виконання завдань на період воєнного стану не заплановані.
   Силовим структурам доручено вжити превентивних заходів для забезпечення публічної безпеки і правопорядку на території міста. Зокрема, забезпечити обороноздатність і належну роботу блокпоста при в'їзді до міста. Сьогодні завершуються ремонтні роботи на блокпості: вже проведені комунікації, забезпечено автономне водопостачання і подача тепла, освітлення, встановлені меблі. Завершити ремонтні роботи планується до 10 грудня.
   Міський голова повідомив, що для посилення громадської безпеки та охорони правопорядку вже розпочато роботи з облаштування на території міста системи відеоспостереження. Зараз розглядається можливість встановити відеокамер вже до кінця року. Сучасні камери зовнішнього відеоспостереження, які будуть встановлені на території міста та на блокпосту, мають функції ідентифікації автономерів, розпізнавання осіб, виявлення місць локації диму і пожежі, місць скупчення людей, залишених без нагляду предметів.
   Про введення додаткових заходів буде повідомлено додатково у ЗМІ та на офіційних ресурсах.
   Енергодарців просять з порозумінням поставитися до превентивних заходів, які спрямовані на забезпечення безпеки і правопорядку у місті і регіоні.
   Сьогодні головне завдання міської влади - скоординувати роботу з усіма силовими структурами для вирішення нагальних питань оборони міста, вжиття заходів щодо забезпечення безпеки енергодарців.