Назад
Електронні петиції

На водозаборі Енергодара ведуться роботи з відновленння водопостачання

Дата публікації: 02.11.2018

     У четвер, 1 листопада 2018 року, о 23.40, у ході проведення підстанцією «Радуга» ВП Запорізька АЕС ремонтних робіт на водозаборі міста Енергодара відбулося аварійне відключення електроенергії, через що житлові будинки 5-6 мікрорайонів залишилися без електропостачання.
    У зв'язку з тим, що на 11-й лінії водозабору було виявлено порив кабелю, на даний момент працює тільки 5 свердловин. Фахівцями ВП ЗАЕС ведуться оперативні відновлювальні роботи. Протягом години планується повністю запустити лінію і підключити 16 свердловин.
     Для повного підключення водопостачання необхідний час, аби забезпечити підкачування води до баків. З 13.00 до 14.00 водопостачання міста буде тимчасово відновлено для того, аби мешканці будинків встигли набрати воду. Потім роботи з підкачування води продовжиться, через що подача води буде тимчасово обмежена або знижено тиск. Завершити роботи і повністю відновити водопостачання планується до 17.00 2 листопада 2018 року.
     Слід зазначити, що керуюча компанія «Місто для людей Енергодар" та КП "Підприємство комунальної власності" не мають відношення до причини аварії та питання усунення її наслідків.