Назад
Електронні петиції

На нараді з медиками обговорено стан захворюваності на COVID

Дата публікації: 08.04.2021
   8 квітня, у ході чергової робочої наради з керівниками медичних закладів, обговорено стан захворюваності на COVID-19 в Енергодарі, а також нагальні питання медичної галузі. 
  За тиждень серед енергодарців виявлено 80 нових випадків коронавірусної хвороби, 26 осіб було госпіталізовано. На сьогодні у стаціонарі СМСЧ з підтвердженим діагнозом COVID лікуються 8 осіб, з них троє - на забезпеченні киснем. З підозрою на коронавірус госпіталізовано 5 пацієнтів. Загальна кількість енергодарців з активною формою COVID - 180.
В Енергодарі ситуація із захворюваністю в цілому контрольована, зазначають медики, втім, кількість випадків хвороби в області щоденно зростає. За останню добу коронавірус підтверджено у 896 осіб (минулої доби – 730). 
Медичними закладами проведено роботу з подання пропозицій для укладання договорів з Національною службою здоров’я на фінансування за програмою медичних гарантій. Центром первинної медико-санітарної допомоги отримано підтвердження за трьома основними пакетами – послуг сімейної медицини, лікування туберкульозу та вакцинації від COVID-19. 15 пакетів, поданих КНП «СМСЧ», отримали підтвердження НСЗУ та перебувають на етапі підготовки проєктів договорів. Ще три пакети залишаються на розгляді НСЗУ.