Назад
Електронні петиції

На нараді з комунальниками обговорили стан вирішення питання з розширення міського кладовища

Дата публікації: 22.02.2021
22 лютого, під час чергової оперативної наради з керівниками комунальних підприємств обговорено нагальні питання роботи КП та якості надання послуг населенню. 
Заступник міського голови Сергій Холод наголосив на необхідності системної роботи для успішного завершення поточного опалювального сезону та належної підготовки до наступного. Зокрема, це стосується здійснення своєчасних закупівель необхідних матеріалів та протиожеледних засобів, створення резерву реагентів для обробки доріг, перевірки та ремонту технологічного обладнання, підготовки житлового фонду до сезонної експлуатації та усунення виявлених несправностей. 
  Управлінням комунальної власності триває робота з підготовки актів прийому-передачі встановлених загальнобудинкових приладів обліку теплової енергії.
У зв’язку з перенесенням строків проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів рішенням виконкому подовжено договір з КП «Чисте місто» до 1 травня. Крім того, підприємством продовжується робота з підготовки та обґрунтування розрахунків норм на вивіз сміття для затвердження нових тарифів. 
   Паралельно КП доручено підготувати технічне завдання та надати пропозиції до управління комунальної власності щодо проведення реконструкції полігону твердих побутових відходів.
  КП «Міськзеленбуд» спільно з управлінням містобудування та архітектури міської ради опрацьовується питання щодо визначення приналежності дерев в районі автовокзалу для їх подальшої обрізки.
Обговорено питання розповсюдження серед населення препарату калій йодид для здійснення йодної профілактики у разі виникнення радіаційної аварії. З жовтня минулого року управлінням з питань НС та ЦЗН міської ради триває видача таблеток калій йодиду головам ОСББ, керівникам керуючих компаній та ЖБК. При цьому керівники, відповідно до законодавства, повинні забезпечити видачу препарату мешканцям.  Сергій Холод акцентував увагу керівництва ТОВ «Місто для людей Енергодар» на необхідності поширення препарату серед мешканців підпорядкованих будинків.  Компанія пропонує енергодарцям, будинки яких обслуговає, для отримання калій йодиду звертатися до Центру обслуговування клієнтів за адресою вул. Молодіжна,  45. Однак не всі мешканці мають можливість зробити це в робочий час. Втім, забезпечити препаратом необхідно всіх жителів міста, і відповідальність за це покладена на управителів будинків. 
Одне з питань стосувалося стану вирішення питання з відведенням землі під розширення міського кладовища. Минулого тижня на засіданні обласної містобудівної ради було розглянуто детальний план території, розташованої в адміністративних межах Водянської сільської ради. Наступним кроком має стати погодження плану на рівні Василівської райдержадміністрації. Паралельно КП «Комунальні системи» триває робота над проєктом землеустрою щодо відведення земельної ділянки під кладовище зі зміною цільового призначення, який також буде подано на узгодження РДА.