Назад
Електронні петиції

На колегії облдержадміністрації обговорили реалізацію проєктів в рамках Програми «Велике будівництво»

Дата публікації: 31.03.2021

  30 березня міський голова Енергодара Дмитро Орлов взяв участь у засіданні колегії Запорізької облдержадміністрації, яка відбулася під головуванням її очільника Олександра Старуха. 
  Одним з ключових питань колегії стало обговорення реалізації проєктів в рамках  Програми Президента України «Велике будівництво». 
  У минулому році в Запорізькій області в рамках цієї програми взялися за реалізацію 58 проєктів. Наразі 45 з них успішно втілено у життя. Ще  13 об’єктів буде завершено у поточному році. І як підкреслив Олександр Старух, для  цього є все необхідне. Зокрема, кошти виділені у достатньому обсязі. 
  Тривають ремонти та забезпечення медичним обладнанням 9 приймальних відділень лікарень. Вже завершено роботи в КНП «ТМО «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради та КНП «Василівська центральна  районна лікарня» Василівської районної ради. Роботи ще по 7-ми приймальним відділенням продовжуються. 
  Як відомо, до переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах увійшло комунальне некомерційне підприємство «Спеціалізована медико-санітарна частина» Енергодарської міської ради.    Реалізацію проєкту «Капітальний ремонт 1 поверху відділення невідкладних станів (приймально-діагностичне)» було розпочато у 2020 році. Джерело фінансування – міський та державний бюджети.
  Станом на 29.03.21 р. ремонтні роботи виконано на 90%. Для завершення проєкту у поточному році виділено з міського бюджету понад 4,3 млн гривень. На сесію міської ради, яка відбудеться 9 квітня, виноситься питання щодо виділення коштів на проведення у 2021 р. реконструкції приміщень рентген-кабінету і кабінету комп’ютерної томографії на суму 3 265 000. За умови виділення коштів всі заходи з проведення спрощеної процедури закупівлі та ремонтних робіт відбудуться у найкоротші терміни. 
   В цілому ж на  2021 рік у Запорізькій області по програмі Президента України «Велике будівництво» запланована реалізація 35 об’єктів, серед яких   реконструкція та капітальний ремонт 5-ти шкіл, капітальний ремонт 2-х дошкільних закладів,  реконструкція 3-х спортивних об’єктів, капітальний ремонт та нове будівництво 2-х медичних закладів, реконструкція та капітальний ремонт 3-х водоводів, 20 доріг місцевого значення загальною протяжністю 61,5 км.