Назад
Електронні петиції

В Енергодарі продовжується робота з реорганізації комунальних підприємств

Дата публікації: 05.07.2021
 
5 липня у виконавчому комітеті проведено чергову робочу нараду з нагальних питань діяльності комунальних підприємств міста.
Відповідно до рішення міської ради, з 1 липня реорганізовано ряд комунальних підприємств. Відтепер частину обов’язків, які раніше були покладені на КП «Міськзеленбуд» та «Комунальні системи», передано до «ЦД «Промінь». 
  Відтепер, крім робіт з благоустрою та утримання зон відпочинку і загального користування, у веденні КП «ЦД «Промінь» - утримання доріг, внутрішньоквартальних і прибудинкових територій, ремонт дитячих майданчиків, утримання тротуарів та газонів, системи поливу тощо. Наразі вже підписано акти прийому-передачі об’єктів дорожнього господарства з балансу «Комунальних систем» на «Промінь». Наступним кроком стане  затвердження актів на засіданні виконкому. 
  Директорам КП доручено в найкоротші терміни надати до управління комунальної власності міської ради штатні розклади на друге півріччя поточного року.
КП «Комунальні системи» продовжується робота з проведення інвентаризації об’єктів та майна, а також з переведення персоналу на нове підприємство.
Щодо вивозу сміття та утримання полігону твердих побутових відходів, цими роботами поки що продовжує займатися КП «Чисте місто».
КП «Тепловодоканал» виконується робота з підготовки до наступного опалювального сезону. Щотижня із залученням фахівців проводиться перевірка стану комунікацій об’єктів та житлових будинків міста. Крім того, для виявлення втрат проводяться виїзні огляди об’єктів, до яких можуть здійснюватися несанкціоновані підключення споживачів. 
Наступного тижня у виконкомі заплановано проведення розширеної наради із залученням КП, керуючих компаній та ОСББ з питань підготовки міста до опалювального сезону. 
 Під час наради комунальникам доручено вжити заходи з покосу трави на підпорядкованих територіях, а також разом з суб’єктами господарювання відпрацювати питання видалення порослі біля магазинів та об’єктів приватної власності, на територіях автостоянок та в районі гаражно-будівельних кооперативів.