Назад
Електронні петиції

Міський ринок працює з дотриманням карантинних обмежень «червоної зони»

Дата публікації: 02.11.2021

  У зв’язку зі стрімким зростанням рівня захворюваності на коронавірус з 18 жовтня на території Енергодара запроваджено «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Відповідно до затверджених обмежень, непродовольчі ринки та магазини можуть працювати тільки у разі, якщо всі співробітники та відвідувачі будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат. 
  26 жовтня спеціальною комісією з дотримання протиепідемічних заходів, створеною розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, було проведено моніторингове обстеження ПРАТ «ТЦ «Меркурій-V», який виконує функцію ринка. Перевірку було здійснено на основі чек-листу, складеного відповідно до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів з торгівлі на ринках на період карантину, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України №34 від 06.06.2020р. Під час обстеження фахівцями були виявлені порушення, які були усунуті у ході перевірки.
  Продуктовий ринок працює з дотриманням всіх карантинних обмежень (носіння масок, вимірювання температури при вході до ринку, дотримання дистанції, обробка рук антисептиком тощо). Непродовольчі кіоски, лотки, магазини, розташовані на території ринку, можуть працювати виключно за наявності у всіх працівників та відвідувачів сертифікатів про повний курс вакцинації.