Назад
Електронні петиції

Міський голова відвідав у лікарні бійців військової частини, які постраждали в ДТП

Дата публікації: 05.02.2021
    Сьогодні, 5 лютого, міський голова Дмитро Орлов та керуюча справами виконавчого комітету Яна Дабіжа відвідали у травматологічному відділенні СМСЧ військовослужбовців вч №3033 Національної гвардії України, які напередодні потрапили в ДТП.
4 лютого на пішохідному переході на перехресті вул. Курчатова і просп. Будівельників водійка автомобіля KIA скоїла наїзд на бійців, які несли патрулювання вулицями міста. Постраждалі були оперативно доставлені каретами екстреної медичної допомоги до приймального відділення СМСЧ.
Хлопці, двом з яких по 20 років та одному – 19, - мешканці Дніпропетровської області, зараз несуть службу у військовій частині №3033 НГУ. За інформацією медиків СМСЧ, один з чоловіків отримав закритий перелом кісток правої гомілки, рану верхньої губи та закриту черепно-мозкову травму. Інший - закриту травму правого ліктьового суглобу та правої кісті. 19-річний військовослужбовець отримав закриту травму лівого плеча та лівої кісті. 
Дмитро Олегович та Яна Георгіївна відвідали бійців у травматологічному відділенні, дізналися про їх стан, який на даний час - умовно задовільний. Один з хлопців потребує операції, яку буде проведено найближчим часом. 
Загалом, ситуація щодо надання допомоги постраждалим та забезпечення їх належними умовами перебуває на контролі міського голови.