Назад
Електронні петиції

Міський голова привітав колектив ЦНАП «Єдиний офіс» зі святковою датою

Дата публікації: 06.09.2021
   6 вересня міський голова Дмитро Орлов та керуюча справами виконавчого комітету Яна Дабіжа привітали колектив Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» з 9-ї річницею мережі ЦНАП в Україні.
Саме в цей день у 2012 році Верховною Радою було ухвалено Закон України «Про адміністративні послуги». На сьогодні в Україні створено 2337 пунктів доступу до адміністративних послуг, з них: 984 ЦНАП, 105 територіальних підрозділів, 1224 віддалених робочих місць адміністраторів та 24 мобільних центра. 
В Енергодарському ЦНАП мешканці міста можуть отримати 165 видів послуг. Серед них – державна реєстрація народження/смерті, призначення житлових субсидій; реєстрація права власності на нерухоме майно, зняття/реєстрація місця проживання, вклеювання фотокартки до паспорта при досягненні 25 чи 45 років, призначення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами/при народженні дитини, послуги «Є-малятко» та «Пакунок малюка», призначення державної допомоги на дітей з багатодітних сім’ях, державна реєстрація громадських об’єднань, ФОП та юридичних осіб, державна реєстрація земельних ділянок тощо. 
  Перелік послуг, які надає ЦНАП, постійно розширюється. Одне з останніх нововведень - шеринг копій цифрових документів. У приміщенні Центру розміщено QR-коди, скануючи які користувачі можуть надіслати копію ID-паспорту та ідентифікаційного номеру на електронну пошту ЦНАП за допомогою мобільного додатку «Дія». Це дозволяє скоротити час на обробку та перевірку документів заявників. Представники влади також мали можливість на практиці познайомитися з новою послугою та спробувати її в дії. 
Дмитро Орлов привітав колектив ЦНАП зі святом та вручив пам’ятний подарунок. 
Крім того, подарунками від міського голови відзначено п'ятеро енергодарців, які цього дня звернулися до ЦНАП за отриманням різних видів послуг.