Назад
Електронні петиції

Міський голова Павло Музика обговорив з мешканцями Юності, 4 проблеми будинку

Дата публікації: 30.07.2020
 
29 липня міський голова Павло Музика провів виїзну зустріч з жителями будинку №4 на бульварі Юності. Участь у ній взяли представники керуючої компанії «МДЛ Енергодар» та комунальних підприємств міста. 
У ході розмови мешканці повідомили міському голові про проблемні питання, пов’язані з якістю надання комунальних послуг. Однією з основних проблем є протікання покрівлі будинку після ремонту. Під час зливи вода потрапляє до прибудови над шахтою нещодавно заміненого ліфту. Крім того, через протікання покрівлі затоплює верхні поверхи. Павло Музика особисто оглянув стан стелі та стін, які постраждали від затоплення. Директор «МДЛ Енергодар» Анатолій Биценко повідомив, що на серпень 2020 року заплановано проведення поточного ремонту на верхніх поверхах. Однак провести ремонтні роботи без наявності коштів на рахунку будинку буде неможливо.
   Серед інших порушених питань - якість виконання заявок компанією «МДЛ»,  робота системи опалення, протікання трубопроводу у підвалі, полив зелених насаджень, потреба у видаленні засохлих дерев, стрижці кущів та покосі трави на прибудинковій території тощо.  
Усі питання мешканців були внесені до протоколу та знаходяться на контролі міського голови, тому жодне з них не залишиться без уваги. Керівництву МДЛ та комунальним службам у найкоротші терміни доручено  відпрацювати заявки та усунути всі недоліки.