Назад
Електронні петиції

Міський голова Павло Музика підписав Меморандум про впровадження соціального проекту «Карта енергодарця»

Дата публікації: 19.10.2018

       19 жовтня 2018 року у виконавчому комітеті відбулося урочисте підписання Меморандуму про співробітництво між виконавчим комітетом Енергодарської міської ради та ПАТ «Державний ощадний банк України» із запровадження у м.Енергодарі багатофункціональної електронної картки «Картка енергодарця». 
       Енергодар стане одним з міст України, які долучилися до участі у такому соціальному проекті. Проект передбачає впровадження іменної багатофункціональної електронної пластикової картки, що дозволить упорядкувати механізм надання громадянам пільг, адресної допомоги та інших заходів соціальної підтримки. Картка буде розроблена за принципом банківської, містити персональну інформацію про власника та дозволить оптимізувати процес перевезення громадян пільгових категорій. Згідно з проектом передбачено оснащення громадського транспорту мобільними валідаторами для здійснення безконтактних оплат. Перевізників зобов’яжуть облаштувати пристроями салони маршрутних автобусів. Це дозволить визначити пасажиропотік, отримавши інформацію про реальні обсяги наданих транспортних послуг, врегулювати питання обґрунтованої компенсації вартості проїзду пільговиків, заощадивши чималі суми бюджетних коштів.  Вже найближчим часом всі об’єкти громадського транспорту в Енергодарі планується обладнати валідаторами. Скористатися електронною системою оплати проїзду можна буде не тільки за допомогою карти, але і через спеціальний мобільний додаток. Інформацію щодо порядку отримання «Картки енергодарця» буде доведено до жителів міста спеціалістами управління праці та соціального захисту населення найближчим часом.
      Міський голова Павло Музика та директор Енергодарського міського відділення ПАТ «Державний ощадний банк України» Ріта Магулєвська підписали Меморандум, закріпивши домовленість про співпрацю.  
      Як зазначив міський голова, згодом планується розширити спектр послуг, які можна отримати за допомогою «Картки енергодарця». Зокрема, стане можливим забезпечити можливість доступу енергодарців до ряду соціальних, комунальних, медичних та інших видів послуг.