Назад
Електронні петиції

Міський голова обговорив стратегію розвитку міста зі студентами Енергодарського інституту

Дата публікації: 06.11.2018
      6 листопада 2018 року міський голова Павло Музика та перший заступник міського голови Ігор Курдя зустрілися зі студентами Енергодарського інституту державного та муніципального управління «Класичний приватний університет» ім.Р.Хеноха.
Тема зустрічі стосувалася стратегії розвитку міста Енергодара. Начальник управління економіки міської ради О.Овчатова розповіла про основні положення та напрямки Стратегії розвитку міста Енергодара, а також вперше презентувала широкому загалу новий бренд міста Енергодара. Бренд був розроблений спільними зусиллями членів робочої групи, до якої увійшли представники влади та громадськості. Його впровадження  дозволить чітко позиціонувати місто Енергодар на всеукраїнському та міжнародному рівнях, сприятиме створенню позитивного інвестиційного іміджу.
Міський голова розповів про ряд проектів, спрямованих на розвиток міста, які планується реалізувати найближчим часом. Зокрема, у планах міської влади - проведення реконструкції стадіону «Старт». При вдалому вирішенні питання та виділенні коштів вже через 1-1,5 років в Енергодарі з'явиться новий сучасний стадіон. 
У ході діалогу з педагогами та студентами було обговорено ряд актуальних для міста питань: облаштування нових дитячих та спортивних майданчиків, ремонту доріг, розвиток транспортної інфраструктури, молодіжне будівництво, створення музею пам’яті першобудівника міста Рема Хеноха, розвиток малого та середнього бізнесу.  
На завершення заходу Павло Музика зауважив, що проведення таких інформаційних зустрічей у подальшому сприятиме налагодженню взаємодії та співпраці між представниками влади та науковцями, дозволить дізнатися думки молоді у напрямку визначення шляхів розвитку та процвітання міста.