Назад
Електронні петиції

Медики, комунальники та працівники органів місцевого самоврядування мають щепитися від COVID-19 до 31 січня

Дата публікації: 13.01.2022

 
  31 січня 2022 року набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України № 2664 від 30 листопада 2021 року, який розширив перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.
  Згідно з наказом, до списку тих, хто підлягає обов’язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, додаються працівники:
- органів місцевого самоврядування;
- закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності;
- комунальних підприємств, установ та організацій.
  Працівники цих установ, які не отримають принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 до 31 січня, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.
  Ця вимога не стосується людей, які мають абсолютні протипоказання до щеплень від коронавірусної хвороби та медичний висновок на підтвердження цього.
  Нагадаємо, що в Україні щеплення від COVID-19 вже є обов’язковими для працівників центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів; місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів; закладів освіти всіх рівнів та форм власності, підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 4 березня 2015 року №83.
  Енергодарці можуть вакцинуватися в центрі масової вакцинації громадян, який працює на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою: просп. Будівельників, 33, перший поверх дитячого відділення (вхід з боку вул. Лісової). Графік роботи центру: будні дні - з 10.00 до 17.00, вихідні та святкові дні - з 09.00 до 13.00. Телефон для довідок: 050-436-23-49.