Назад
Електронні петиції

Людмила Бабак та Денис Давидов знову підтвердили звання Чемпіонів України з веслування на байдарках і каное

Дата публікації: 18.08.2021

З 12 по 16 серпня у Дніпрі проходив командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед дорослих.
   У змаганнях взяли участь 320 спортсменів у складі 29 команд з 19 областей України та Києва.
  Традиційно одними з кращих стали енергодарські спортсмени, які представляли Запорізьку область. Багаторазова чемпіонка України, Європи та світу, майстер спорту Людмила Бабак в каное-одиночці посіла перше місце на дистанції 500 м. Крім того, у спортсменки - "бронза" на дистанції 200 м.
  Денис Давидов вперше у своїй спортивній кар'єрі став переможцем в каное-одиночці на олімпійській дистанції 1000 м. А також посів третє місце на дистанції 200 м.
  За підсумками змагань була сформована команда збірної України, до якої увійшли і Денис з Людмилою. Наші спортсмени представлятимуть Україну на Чемпіонаті світу у вересні в Копенгагені (Данія).
  Вітаємо наших спортсменів та їх тренера Сергія Снежка з черговими перемогами!