Назад
Електронні петиції

КП ««Енергодарське бюро технічної інвентаризації» святкує 25-річний ювілей

Дата публікації: 01.10.2021
    1 жовтня комунальне підприємство «Енергодарське бюро технічної інвентаризації» святкує 25-річний ювілей. З нагоди цієї дати невеликий колектив «БТІ», в якому працюють семеро фахівців, і всі – представниці прекрасної половини людства, приймав вітання від міського голови Дмитра Орлова.
    «Бажаю вашому дружньому й стабільному колективу плідної праці щонайменше іще на наступні 25 років.  Ви виконуєте кропітку і дуже важливу роботу: працюєте не лише з документами і реєстрами, але й з людьми. Тож нехай щоденні результати цієї роботи приносять вам задоволення. Міцного здоров’я, благополуччя та розвитку» - побажав Дмитро Олегович.
    З нагоди ювілейної дати колектив КП «Енергодарське бюро технічної інвентаризації», який очолює Віра Петрівна Романова, був відзначений Почесною грамотою Енергодарської міської ради, а також отримав цінний подарунок. 
    КП «БТІ» належить до комунальної власності територіальної громади Енергодара, і є правонаступником державного комунального підприємства «Енергодарське бюро технічної інвентаризації», створеного за рішенням виконавчого комітету Енергодарської міської ради у 1996 році.
    Основними видами діяльності підприємства є:
- технічна інвентаризація, паспортизація, оцінка і переоцінка об’єктів нерухомості фізичних та юридичних осіб;
- проведення робіт з оформлення документів при приватизації квартир;
- зберігання, оновлення та поповнення матеріалів постійного зберігання на об’єкти нерухомого майна;
- проведення підготовчих робіт, пов’язаних з виділенням, поділом об’єктів нерухомості;
- виконання інших інвентаризаційно-технічних робіт по об’єктах нерухомого майна, незалежно від форм власності;
- оцінка майна, майнових прав та професійна оціночна діяльність;
- розробка проектної документації для перепланування та реконструкції квартир та нежитлових приміщень;
- надання інформації згідно з чинним законодавством стосовно об’єктів нерухомого майна, власників нерухомого майна, прав власності на об’єкти нерухомого майна незалежно від форм власності.