Електронні петиції

КП «Чисте місто» презентувало енергодарцям проект тарифів на послуги з вивезення та захоронення сміття

Дата публікації: 16.05.2019
    15 травня у виконавчому комітеті міської ради відбулося громадське обговорення вартості та економічного обґрунтування проектів планових тарифів КП «Чисте місто» ЕМР на послуги з вивезення та захоронення побутових відходів у місті Енергодарі.
КП «Чисте місто» утворено рішенням Енергодарської міської ради у березні 2018 року. Його основними завданнями є збирання, вивезення  та захоронення відходів, утримання та експлуатація полігону побутових відходів. У лютому 2019 року було оголошено конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення відходів. На конкурс надійшла одна пропозиція – від КП «Чисте місто».
Директор КП «Чисте місто» Іван Попов доповів, що, відповідно до норм нового закону «Про житлово-комунальні послуги» відтепер передбачено встановлення тарифу не тільки на вивезення, але й на захоронення сміття. Окрім того, відтепер тариф встановлюється виходячи із розрахунку на одну особу, прописану у квартирі. 
   Згідно з розрахунками, КП «Чисте місто» запропоновано вартість тарифу в розмірі 21,98 грн. на місяць з особи (з них за вивіз сміття – 14,98 грн., захоронення – 7 грн.). Вартість вивезення та захоронення 1 м3 сміття – 193,93 грн.