Назад
Електронні петиції

Комунальники та служби НС готуються до посиленої роботи в зимовий період

Дата публікації: 29.11.2021
  29 листопада у виконавчому комітеті відбулася чергова нарада міського голови Дмитра Орлова з керівниками комунальних підприємств міста. 
Працівниками КП «ЦД «Промінь» продовжуються роботи з демонтажу паркувальних бар’єрів, встановлених мешканцями самовільно у подвір’ях будинків. Нагадаємо, встановлення таких конструкцій не тільки порушує правила благоустрою, але й ускладнює переміщення пішоходів, доступ до будинків сміттєвозів, а також машин пожежно-рятувальної та екстреної служб. Відповідно до рішення виконавчого комітету від 19.08.2021 №257, власники таких обмежувачів руху зобов’язані їх демонтувати, в іншому випадку це зроблять комунальники. 
Проведено закупівлі протиожеледних матеріалів для обробки доріг в зимовий період. Їх поставку очікують найближчим часом. Вже частково завезено пісок для посипання тротуарів. Також «Промінь» доручено якнайшвидше забезпечити прибирання вулиць від опалого листя до початку снігових опадів. 
КП «Тепловодоканал» проведено реконструкцію теплової мережі в районі ДНЗ №4, завдяки чому вдалося покращити якість опалення у дитсадку, а також у житлових будинках №27/1 та №27/2 по вул. Молодіжній
Цього тижня заплановано проведення робочої наради за участю комунальників, служб НС, керуючих компаній та ОСББ щодо готовності міста до зимового періоду. Всі служби, в разі потреби, будуть працювати в посиленому режимі.
У ході наради було наголошено на важливості активізації вакцинальної кампанії від COVID-19 серед працівників комунальних підприємств міста.