Назад
Електронні петиції

Комунальники прозвітували про підсумки роботи за минулий тиждень та визначилися з поточними планами

Дата публікації: 01.11.2021
 
1 листопада у виконавчому комітеті, під час чергової робочої наради з керівниками комунальних підприємств, обговорено підсумки минулого тижня та завдання на поточний.  
   КП «ЦД «Промінь» виконуються роботи з прибирання вулиць, обрізки дерев та порослі, прибирання опалого листя, підготовки квітників до зими. Розпочато роботу щодо організації закупівель посипних матеріалів та протиожеледних реагентів для обробки доріг в зимовий період.   
Цього тижня комунальники продовжують поточний ремонт внутрішньоквартальної дороги на вулиці Набережній.  У зв’язку з ремонтними роботами сьогодні, 1 листопада, орієнтовно до 19.00 перекрито рух транспорту на ділянці між будинками №8 та №10. 
     Завершуються роботи з благоустрою території в районі поліклініки СМСЧ. Після демонтажу аварійної арки тут було виконано роботи з розчищення та приведення ділянки до ладу. Наступним кроком має стати облаштування додаткових ліхтарів освітлення на цій території. Крім того, з минулого тижня дорогу, що з’єднує вулицю Лісову та проспект Будівельників, відкрито для проїзду транспорту. 
КП «Комунальні системи» виконуються регламентні роботи на ЗТП. Паралельно фахівцями проводяться планові виміри навантаження електромереж I та II мікрорайонів з метою його рівномірного розподілу для запобігання аварійним ситуаціям.