Назад
Електронні петиції

Комунальні борги призвели до відключення споживачів Енергодара від гарячого водопостачання

Дата публікації: 02.08.2019

   2 серпня міський голова Павло Музика взяв участь у робочій нараді, які відбулася у Запорізькій ОДА та була присвячена проблемним питанням комунальної сфери міста Енергодара. 

    Через низький рівень оплати  послуг з водопостачання та водовідведення  виникла значна заборгованість  КП«Тепловодоканал» за спожиту електроенергію перед ТОВ «ВЕК «Паливенерго». Загальна сума боргу - 1 млн. 826 тис. грн. У зв’язку з цим з 1 серпня в Енергодарі відключено від електропостачання ЦТП та ТРП, внаслідок чого припинено постачання гарячої води до житлових будинків, об’єктів та підприємств.     

   У ході наради було визначено подальші кроки у вирішенні питання. Зокрема, заплановано проведення сесії Енергодарської міської ради, в ході якої на розгляд депутатів буде винесено питання надання КП «ТВК» фінансової підтримки у розмірі 10 млн. грн. У найкоротші терміни має вирішитися питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати на комунальних підприємствах міста. Окрім цього, буде посилено роботу з населенням щодо погашення боргів за надані послуги.