Назад
Електронні петиції

Комплексна послуга «єМалятко» ефективно впроваджується в Енергодарі

Дата публікації: 01.03.2021

    Нещодавно міський голова Дмитро Орлов привітав енергодарську родину Петруняк з щасливою подією – появою на світ сина, та безпосередньо у пологовому будинку вручив батькам свідоцтво про народження дитини. 
   Перший і найважливіший документ свого малюка молода родина отримала в рамках комплексної послуги «єМалятко», яка ефективно впроваджується в Україні і зокрема в Енергодарі. Важливим є те, що тепер батькам  немає потреби гаяти власний час і відвідувати різні інстанції для подачі необхідних документів. Відтепер весь пакет для реєстрації новонародженого  приймається безпосередньо в пологовому. Для цього обладнано кабінет для спеціаліста Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» Енергодарської міської ради. Тож, покидаючи пологовий, батьки, які виявили таке бажання заздалегідь,  вже мають на руках свідоцтво про народження, що містить широкий спектр важливої інформації. Адже  комплексна послуга включає в себе:
    - державну реєстрацію народження дитини (свідоцтво про народження дитини);
    - реєстрацію дитини в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (ідентифікаційний код дитини);
  - присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) (для оформлення закордонного паспорта на дитину та ID паспорта при досягненні 14-річного віку);
    - призначення державної допомоги при народженні дитини;
    - призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях.

#EUKraina #ЦеЄвроінтеграція