Назад
Електронні петиції

Команда ЕНВК №5 у черговий раз стала переможцем міського етапу фестивалю "Козацький гарт"

Дата публікації: 17.10.2018

      17 жовтня 2018 року на базі Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 пройшов міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт». Метою змагань, які проводяться щороку, є пропаганда здорового способу життя серед дітей та молоді, розвитку спорту у місті, відродження традицій українського народу. 
          Учасників змагань привітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.Терентьєв, який побажав юним спортсменам успіхів та перемог.
      У змаганнях взяли участь команди всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. Програма спортивно-масового заходу складалася зі змагань у «човниковому бігу», стрибках у довжину та скакалку, перетягуванні канату, естафети та конкурсу «Знавці історії України, спортивних досягнень та олімпійського руху». Діти змагалися у силі та спритності, продемонстрували свої спортивні навички та знання історії України. 
         Переможцями міського етапу за підсумками змагань стала команда ЕНВК №5, яка представлятиме Енергодар на зональному етапі у м.Пологи.